Osmanlı Yatırım

Broker
Trade
4.53
2.6k RatingsGreat
9.9k
Traders
2.4k
Followers
Trade
Fabulous
Hacim verisinin olmaması büyük bir eksiklik! Umarım bu sorun, bir an önce düzeltilir.
Merhabalar! Hacim verisi ve hacime bağlı entegrasyonlar ile ilgili olan durum bu sistemle çözüme kavuştu. Bağlantı linkine giderek çözüm yöntemlerine ulaşabilirsiniz: https://tr.tradingview.com/?solution=43000687052. İyi günler dileriz.
Excellent
Tradingview mobil aplikasyonda da alım satım olması güzel olurdu... Ancak entegrasyon çok faydalı oldu. Sağolun...
Merhabalar, Geri bildirimleriniz bizim için önemli. Mobil uygulama entegrasyonu için çalışmalar var. Umarız kısa sürede gerçekleşir. Teşekkür eder, iyi günler dileriz.
Poor
hesap bağlama olayı ekran kapatılınca kopuyor. fiyatlar gecikmeli olarak çalışıyor. alarmlar işe yaramaz hale geliyor. Oysa tradingview'ın alarmları en önemli özelliği. yeni güvenlik şifre uygulaması tradingview bağlantısını bozuyor.
Merhabalar Aykut Bey, Geri bildirimleriniz bizim için önemli. Kısa zamanda konular için aksiyon alıyor olacağız. İyi günler dileriz.
Fabulous
first of all this is a best integration so far .. so far the Execution of the orders is slow comparing to the osmanli trader - the other thing is which is very important for me is the LIVE buy and sell volume which i cant see - i already subscribed in the HISEE + VOIP paket in osmanli website - now how can i apply for the volume and buy and sell orders.
Thanks in advanced for your appreciation. Have a great day!
Excellent
Publishing daily, financial news and other information about money managing.
Hello! Thanks for integrating with Osmanlı Yatırım on TradingView. Have a great day!
Fabulous
give me volume indicatör
Hello! Thanks for integrating with Osmanlı Yatırım on TradingView. Issues with volume data and indicators have resolved. You can reach more detailed information via this link:https://tr.tradingview.com/?solution=43000687052. Have a great day!
Help the trading community by leaving a review
Let everyone know about your experience